Yat Temizliği

3

Yat Temizliği

Yatlar ve tekneler suda yüzen araçlar olması sebebi ile her zaman temizlik yapabilme fırsatınız olamayabilir bu sebeple yat temizliği  nasıl yapılması gerektiği hususunda bu yazımda biraz detay anlatmak istedim.

Gemi ve yat temizlikleri bulundukları tersane yada marinalarda yapılması zorunludur yapılma şekli diğer temizliklerden bazı farklılıklar içermektedir bunun sebebi kullanılan malzemenin karadaki araçlardan farklı olması ve bu araçların tuzlu suda yüzerken çok fazla rutubete maruz kalıp çok hızlı deforme olmasından kaynaklıdır.

Lakin endişe edecek bir şey yoktur Akar temizlik yılların vermiş olduğu tecrübe ile bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonrada siz değerli müşterilerimize bu konularda,da  hizmet vermekten onur duyacaktır.

Temizliğin yapılması

Temizliğin yapılması ilk öncelikle yat yada teknenizin bulunduğu liman yada tersanede ziyaretinin yapılması tüm yapılacak işlerin listesinin belirlenmesi sizlerin  bilgilendirilme işlemleri tamamlandıktan sonra randevu alınıp yatınızın o gün bizlere teslim edilmesini mütakip  ekiplerimiz çalışmalara başlamadan önce tüm güvenlik önlemleri alınır işlemlerin yapılacağı alanlarda güvenlik bariyeri oluşturulup her hangi bir kazaya mahal vermemek için gereken özen gösterilerek temizlik hizmetine başlanır tüm bu işlemler esnasında her alan en ince detaylar gözlemlenerek sizlerin memnun kalacağınız temizlik için kollar sıvanıp işe başlanır.

Her yerde ayrı bez her odada ayrı kova her farklı malzemede o malzemeye uygun anti bakteriyel  kimyasallar kullanılır kullanmış olduğumuz ürünler asla insan sağlığına zarar verecek ürün kullanmayız çok kimyasal kullanmak zorunda olduğumuz alanlarda durulama işleri tekraren yapılır her hangi bir kimyasalın kalmamasına azami özen gösterilir.

Yatınızın teslimi

İşin bitirilip tamamlanmasını mütakip tüm alanlar sizlerin kontrolünün yapılması istenip hoşunuza gitmediğini belirttiğiniz her alanın tekrar tekrar temizliği yapılıp sizlerin memnuniyeti sağlanır bizler için önemli olan müşterilerimizi memnun bırakmak bir sonraki sezonda tekrar  yat temizliğini şirketimize yaptırması hedeflerimiz arasındadır her ne kadar şirketimiz ticari bir müessese olsa bile bizim amacımız sadece para kazanmak değildir sizleri kazanmak geleceğe dönük en büyük yatırımlarımız arasında olduğunun her daim farkındayız bu sebeple bizleri tercih etmeniz sizlerin sorunsuz bir şekilde yatınızı bizlere temizlettirmeniz   bir değerli müşteri daha kazanma fırsatı vermeniz anlamına gelmektedir.

yat temizliği

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

3 yorum

  1. Kalamış marinada akar temizlik şirketine yeni aldığımız lakin kendisi ikinci el olan kir pis içinde olan yatımızı teslim ettik temizlik bittiğinde sonucu görünce bizde inanamadık kullanılmaz artık dediğimiz bir çok eşyaları bile çok güzel bir şekilde temizlemişler kamaralarımızı wc leri yatımızın kullanım alanlarını pırıl pırıl yapmışlar kenilerini kutluyorum çalışmalarında başarılar diliyor bu tarz işleri olanlara tavsiye ederim EYÜP SAKA

  2. Pingback: Yat Temizliği

YORUM YAZ