Yangın Sonrası Temizlik

1

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın sonrası temizlik karşılaşmak hiç istemediğimiz afetlerden biridir lakin bu hayatta her şeyle olduğu gibi bu gibi durumlar ile karşılaşmamız mümkün olmaktadır öncelikle Akar temizlik olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletir bu yazımızda sizlere bu konuda bilgi vermek isteriz .

Yangın sonu temizlik işleri çok zor olan işlerimiz arasında ilk sıralarda diyebiliriz nedeni ise yangının çıkartmış olduğu duman,is, ve koku evinizin yada iş yerlerinizin her noktasına kadar girebiliyor ve temizlemesi  en zor alanlara kalıcı olarak yerleşiyor olmasıdır bu sebeple yangından sonraki süreçler eviniz yada iş yeriniz kira değil ise iyi bir tadilat ve boya çalışması sizleri bekliyor demektir yoksa ki evinize yerleşen ağır yangın kokusunu bir iki seferde yapılan temizlikler ile kurtulmanız eski haline dönmesi çokta mümkün olan bir durum değildir.

Biz hangi evrede devreye giriyoruz yaşamış olduğunuz bu sorunun ilk öncesinde evinizin boşaltılması tadilat ve boya işlerine hazırlanması aşamasında sizlere yol gösterip yapmanız gereken sıralamayı bir bir anlatırız tüm bu işlemlerin bitiminden sonraki dönemde tadilat yapılamayacak alanların kiri isi Akar temizlik ekip ve ekipmanları ile bir iki gün içerisinde sizlerin kullanımınıza hazırlarız Şimdiden tekrar geçmiş olsun der sizlere her daim yardımcı olmaktan onur duyacağımızı bildirmek isteriz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Hemen Ara
Whatsapp