Villa Temizliği

2

Villa Temizliği

Villa temizliği alanında Hizmet veren firmamız bu alanda kendini kanıtlamış,müşteri memnuniyetini kazanmış, sektöründe önde gelen bir firma olma özelliğini taşımaktadır.

Villalarda dikkat edilmesi gereken öncelikli konu villa, yalı, köşk, gibi nezih yapılarda kullanılan malzemelerin son derece kaliteli ve hassas malzemelerden inşa edilmiş olması bu sebeple çok kolay bozulma yada hasar görmesi durumunda oluşabilecek maddi zararın yüksek olmasıdır.

Bunun için firmamızda bu tür işler için  özel ekipler  eğitilmiş olup sizlerin evlerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz  ekip ve ekipmanları her daim hazır ve nazır tutmaktayız .

Bir diğer konu kullanılan malzeme kalitesi ve insan sağlığına zarar veren bir içerik içerip içermemesidir bilindiği üzere Akar temizlik firması yıllar yılı bu sektörde olasının avantajını iyi kullanarak çalışmalarında kimyasal ağırlıklı değil iş gücü ve makine ağırlık çalışmalar yürütmektedir.

Diğer bir konu olmazsa olmazlarımızdan olan iş güvenliği ve iş sağlığıdır son yıllarda yasal alt yapısı oluşturulan ve zorunlu hale  getirilen bu  sektörde bizler yıllardır en çok dikkat ettiğimiz konuların başında gelmekteydi bizler için bu sürece dahil olmak hiçte zor olmadı hiç bir personelimizi sgk sı olmadan çalıştırmayız yüksek alanlara çıkarken mutlaka emniyet kemeri takmasını baret kullanmasını zorunlu tutar bizler için sağlığın değerinin hiç bir para birimi ile ölçülemediğini hatırlatır  tüm personelimize zorunlu tutarız.

 

Acar kent villa temizliği , Çekme köy villa temizliği , Çavuş başı villa temizliği , Kemer bur gaz villa temizliği  Kilyos   bölgesinde  birçok villanın inşaat sonrası temizliklerini başarı i le tamamlayıp teslim etmiştir.

İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek isteriz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

2 yorum

 1. villa temizliği iş ilanları
  en iyi temizlik şirketleri
  temizlik şirketleri istanbul
  ev temizlik şirketleri istanbul avrupa yakası
  temizlik şirketleri fiyatları
  ofis temizliği
  işyeri temizlik şirketleri

YORUM YAZ