Temizlik Nedir

5

Temizlik Nedir

Temizlik nedir ? temizlik günümüzde herkesin çok iyi bildiğini zannettiği fakat bir çok kişinin temizlikten çokta anlamadığı kendi bedeninde ve yaşam alanlarında dikkat etmediği genel manada etrafın toparlanması gibi algılandığı hizmet sektörünün genel kollarından birinin adıdır.

Temizliği detaylandırmak gerekirse insanın öncelikle kendi bedenin her alanını temiz tutması hayatının her evresinde temiz olması hem dinimiz hemde sağlık açısından çok elzemdir .

1 . Çevre temizliği

2.Beden temizliği

3. Mekan temizliği

Yukarıda saymış olduğum temizliklerin birine yada bir kaçına hayatımızda uymuyor olabiliriz bunun sebebi aileden kaynaklı olabilir eğitim görgü örf adet bir çok sebebi olabilir sizlerinde temizlik nedir nasıl olmalıdır gibi sorulara verecek cevaplarınız varsa yorum sayfasına yazabilirsiniz..

Temizlik nedir temizlik imandandır genelde İslamiyet’i seçen insan temizliğe daha çok önem verir İslamda günlük beş vakit abdest alma gusül abdesti gibi temizlik yolları mecbur kılınmıştır bu nedenle Temizlik imandandır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

5 yorum

  1. Fatma Gündüz »

    Sözün özü lafın kelamın kısası her temizlik şirketiyim diyene evinizi işyerinizi teslim etmeyiniz ucuz etin yahnisi hikayesi hizmet sektöründe her türlü insanlarla karşılaşabilirsiniz demedi demeyin Akar temizlik şirketine gelin ödediğiniz paranın hakkını alın sizlere bir telefon kadar yakınız her daim bekleriz Akar Temizlik ..

  2. Bence temizlik nedir insanın her açıdan temiz olmasıdır kılık kıyafet bulunduğu mekan yaşadığı doğa ve kalbinin kişiliğinin içinin dışının her açıdan temiz olmasına özen gösterilmelidir temizlik nedir diye bir soru duyduğumda aklıma ilk gelenler bunlar …

  3. Ayşe kabakulak »

    Temizlik nedir temizlik her şeydir temizlik iyi insan olmaktır topluma ülkesine faydalı birey olmaktır yaşadığı tüm mekanları temiz tutan insan olmaktır gerek bedeni gerekse yaşadığı tüm alanları temiz tutan insana temiz insan denir bunları yaparken ki işlere temizlik denir temizlik imandan gelir imanı sağlam olmayan bir insan temiz olamaz dikkat ederseniz Avrupa ülkelerinde ve batı ülkelerinde temizliğe fazla önem verilmez bizim gibi İslamiyeti tam olarak yaşayan toplumlarda temizlik son derece önemlidir temizlik için belirli bir zaman ayırırız zamanımız yok ise para ile tutmuş olduğumuz kişilere temizlik yaptırırız bu türlü işler dünyanın bir çok ülkesinde pek yoktur çünkü onlarda iman yoktur da ondan onun için evi yaşadığı mekanlar temiz olmayan insanların imanı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz daha bir çok şeyler yazardım lakin evde bayram temizliği yapacağım iyi günler….

YORUM YAZ