Temizlik Nedir

4

Temizlik Nedir

Temizlik nedir ? temizlik günümüzde herkesin çok iyi bildiğini zannettiği fakat bir çok kişinin temizlikten çokta anlamadığı kendi bedeninde ve yaşam alanlarında dikkat etmediği genel manada etrafın toparlanması gibi algılandığı hizmet sektörünün genel kollarından birinin adıdır.

Temizliği detaylandırmak gerekirse insanın öncelikle kendi bedenin her alanını temiz tutması hayatının her evresinde temiz olması hem dinimiz hemde sağlık açısından çok elzemdir .

1 . Çevre temizliği

2.Beden temizliği

3. Mekan temizliği

Yukarıda saymış olduğum temizliklerin birine yada bir kaçına hayatımızda uymuyor olabiliriz bunun sebebi aileden kaynaklı olabilir eğitim görgü örf adet bir çok sebebi olabilir sizlerinde temizlik nedir nasıl olmalıdır gibi sorulara verecek cevaplarınız varsa yorum sayfasına yazabilirsiniz..

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

4 yorum

  1. Fatma Gündüz »

    Sözün özü lafın kelamın kısası her temizlik şirketiyim diyene evinizi işyerinizi teslim etmeyiniz ucuz etin yahnisi hikayesi hizmet sektöründe her türlü insanlarla karşılaşabilirsiniz demedi demeyin Akar temizlik şirketine gelin ödediğiniz paranın hakkını alın sizlere bir telefon kadar yakınız her daim bekleriz Akar Temizlik ..

  2. Bence temizlik nedir insanın her açıdan temiz olmasıdır kılık kıyafet bulunduğu mekan yaşadığı doğa ve kalbinin kişiliğinin içinin dışının her açıdan temiz olmasına özen gösterilmelidir temizlik nedir diye bir soru duyduğumda aklıma ilk gelenler bunlar …

YORUM YAZ