Ofis Temizliği

3

Ofis Temizliği

Ofis temizlik hizmetlerimiz iki şekilde yer almaktadır.

Birincisi; genel temizlik olarak adlandırdığımız yılın bir kaç döneminde ofisinizin tüm alanlarının cam silimi, masa, bilgisayarların temizliği,zemin ve wclerin temizliği gibi kapsamlı genel temizlik hizmetidir. İkincisi; iki haftalık zaman dilimlerinde abone olunması hizmetleridir. Ekiplerimiz tarafından masa tozlarının alınması, çöplerin toplanması, zeminlerin yıkanıp temizlenmesi gibi hizmetlerdir. Her iki hizmetlerimiz için bizlerle irtibata geçmeniz sonrası, şirket yetkililerimizin,sizi ofisinizde ziyaret etmesi sonucunda yapılacak işlemler daha detaylı bilgi verilerek en iyi hizmeti nasıl sunacağımız konusunda bilgilendirileceksiniz.

AKAR TEMİZLİK olarak 1995 yılından bu yana siz müşterilerimize profosyonel hizmet vermeye devam etmekten onur duyarız.

Günümüzün büyük bir bölümünü ofisde geçiririz, çalışma ortamında temizlik ve hijyen hem ruh sağlığı hem de beden sağlığı için çok önemlidir .

Profosyonel temizlik için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz kalitemize güveniyoruz.

Ofis temizliğinde ekiplerimiz camlarınızı cam aletleri ile bez sürmeden hijyenik ve lekesiz temizlik sunarlar.

Masalarınız ve pc’ leriniz özel bezlerle çizmeden tozları özel temizlik ürünü ve bezleri ile silinir temizlenir .

Ve masa düzeni bozulmadan aynı alındıgı gibi tekrar yerine konularak siz müşterilerin düzenini bozmamaya özen gösteririz.

Kitaplık ve raflarınız vs boşaltılarak tozları alınıp tekrar aynı düzende dizilerek temizliği sağlanır.

Mutfağınız komple hijyen şartlarına uygun dolap içleri ve kapakları,aspriratörünüz fayansları temizlenerek,mutfağınızın hijyeni sağlanır.

Banyo ve wc bölümleriniz özel kimyasal ürünlerimizle temizlenir.

Banyo ve mutfak ekipmanlarımız her zaman ayrıdır.

Merdivenler zeminler, döşeme türüne göre (halı, taş, laminat, epoksi, pvs vb.) uygun ürün ve sistemle silinip temizlenerek müşterilerimize gönül rahatlığı ile ofisinizin teslimi yapılır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

3 yorum

YORUM YAZ