temizlik şirketleri

Anasayfa   Hizmetlerimiz   Hakkımızda   Ziyaretci Defteri   İş başvuru formu   Referanslarımız   İletişim
Hizmetlerimiz
Bölgeler
Pratik Bilgiler

AKAR MARKAMIZ PATENTLİ BİR MARKADIR İZİNSİZ  KULLANIM YAPANLAR HAKKINDA YASAL İŞLEMLER YAPILACAKTIR.

AKAR temizlik şirketleri Anadolu yakasında Maltepe aydınevler aşıkveysel sokaktaki adresinde hizmetlerine devam etmektedir.

 

İstatistik
Akar temizlik Haberler Haberler

AKAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Temizlik şirketi nasıl olmalı
         
Ofis Temizliği
 
İnşaat Sonrası Temizlik
 
Halı Yıkama
ofis temizliği   İnşaat Sonrası Temizlik   Halı Yıkama

Ofis temizlik hizmetlerimiz iki şekilde yer almaktadır.Birincisi; genel temizlik olarak adlandırdığımız yılın bir kaç döneminde ofisinizin tüm alanlarının cam silimi, masa, bilgisayarların temizliği,zemin ve wclerin temizliği gibi kapsamlı genel temizlik hizmetidir. İkincisi; iki haftalık zaman dilimlerinde abone olunması hizmetleridir. Ekiplerimiz tarafından masa tozlarının alınması, çöplerin toplanması, zeminlerin yıkanıp temizlenmesi gibi hizmetlerdir. Her iki hizmetlerimiz için bizlerle irtibata geçmeniz sonrası, şirket yetkililerimizin,sizi ofisinizde ziyaret etmesi sonucunda yapılacak işlemler daha detaylı bilgi verilerek en iyi hizmeti nasıl sunacağımız konusunda bilgilendirileceksiniz.

 

İnşaattan almış olduğunuz daire veya  iş yerinizde tadilat ve restorasyon çalışmaları sonrası temizlik işleri Akar Temizlik şirketinden en çok talep edilen hizmetlerdendir.Hizmetimizde neler yapılmaktadır; tüm cam,çerçeve,mutfak hijyeni,duvar,zemin,kapı ve dolap temizliği hizmetimiz içerisindedir.Yukarıda bulunan hizmetimizin içerisinde ekip ve ekipmanlar,firmamız tarafından tedarik edilmektedir. Şirketimiz ile iletişime geçmeniz halinde sizlere daha detaylı bilgi verilecektir.

sizlere 7/24 hizmet vermek için tüm ekiplerimizi hazır tutmaktayız.

 

 

Halı temizliği alanında firmamızın yapmış olduğu hizmetlerden kısaca bahsedelim.Halı yıkama hizmeti iki katagoride ele alınır birinci hizmetimiz halılarınızın evinizde yada işyerinde temizlenmesidir, bu hizmetimiz halıfleks yani duvardan duvara halılar için olan hizmetimizdir.Halı yıkama makinalarımız ve personelimiz sizlerin mekanında bu çalışmaları yapmaktadır.ikinci halı yıkama hizmetimiz parça halı olarak adladırdığımız halıların temizliğidir.Bu tür halılar evinizden yada işyerinizden alınıp Akar halı yıkamafabrikalarındatemizlendikten sonra ambalajlanmış şekilde size teslim edilir.Hizmetimizde m2 şeklinde fiyatlandırma verilir. temizlik yapılacak alanın m2 adeti ne kadar çok olur ise fiyat bu oranda düşük olmaktadır.

 

         
Dış Cephe Temizliği
 
Endrüstriyel Temizlik
 
Gemi ve Yat Temizliği
Dış Cephe Temizliği   Endrüstriyel Temizlik   Gemi ve Yat Temizliği

Son yıllarda plaza ve iş merkezlerinin çok sayıda artması sonucu Akar Temizlik olarak,birçok plazanın dış cam yüzeylerinin temizliğini yapmaktayız.Bu hizmetler risk oranı yüksek olan işler olması sebebi ile mutlaka profosyonel ekipler ve işinde uzman şirketler  tarafından yapılması gerektiğinin altını çizmek isteriz.Bu hizmetimizden yararlanmak için şirket yetkililerimizle irtibat kurmanız yaterli olacaktır.

 

Fabrika İmalat hane ve endüstriyel alanların genel temizlikleri, bakımı,makine sistemi ile temizlenip çalışma ve iş ortamına hazırlanır. Çalışma ortamının temizliği iş verimliliğini arttırdığı,iş gücü kaybını en aza indirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Bu konularda sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedef alan uzman ekip ve ekipmanlar ile hizmet vermenin onuru ve gururu içerisinde olmaya devam edeceğiz..

 

 

Gemi ve Yat temizliği uzman kadro profosyonel ekip işi olup bu alanda referansları güçlü bir firma tarafından yapılmalıdır.Bugüne kadar bir çok gemi ve yat temizliklerini, bulundukları tersanelerde, açık denizlerde ilk temizlikleri veya bakım tadilat işlerinden sonraki temizliklerini başarı ile tamamlamış olan Akar temizlik şirketi bu onuru yaşamaktadır.

 

         

Başarılı bir temizlik şirketi ne sahip olmanın sırrı nedir ?

Diye bir soru ile karşılaştığımızda son derece rekabetin çok olduğu bir iş kolunda, müşterilerin beklentilerine cevap verebilecek profesyonel bir temizlik hizmeti sunabilmektir.

Bu da ancak, deneyimli,çalışkan, güvenilir ve iyi eğitimli bir temizlik personeli ile mümkündür.

Ayrıca, birinci sınıf bir temizlik şirketleri olarak sahip olduğumuz ünü korumamıza yardımcı olmak için neye ihtiyaç duyduğumuzu anlayan bir ortağın desteğini de Akar temizlik olarak almaktayız.

Akar  temizlik firmaları 2014 yılında başarı ile yapmış olduğu  projelerinin devamını 2015 yılında"da  devam ettirmek gayreti ve çabası içerisinde olacaktır.

Akar temizlik firması olarak her dönemde müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız bu amaç doğrultusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ışığı altında her daim siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik sizlerde bizler ile çalışma fırsatınız olur ise bu farkın farkına varacak olursunuz sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz..

Yeni yıl ile birlikte şirketimiz bünyesinde haklı müşteri hattı oluşturularak her türlü firmamız ile ilgili şikayet ve önerilerinizin değerlendirildiği ayrı bir departman oluşturulmuştur.

Olumlu olumsuz tüm şikayetleriniz yada tavsiyeleriniz hiç istisnasız değerlendirilip cevaplandırılmaktadır bizler için her müşteri çok değerlidir..


 

TEMİZLİK ŞİRKETİ NASIL OLMALI

 

foto galeri ziyaretci defteri
 Adres :  Aydın Evler Mah.Selçukbey caddesi Aşıkveysel sk. no:11/A - Maltepe - İstanbul
 Tel :  0216 489 75 65 
:  0216 388 26 23
 Gsm :  0 532 546 30 15
 Mail :  akman@akartemizlik.com

temizlik şirketleri temizlik firmaları temizlik şirketi temizlik firması temizlik temizlik hizmetleri

Google Bizi Google+'da bulun
Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.