Koltuk Yıkama

1

Siz saygın müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi de koltuk yıkama hizmetidir Koltuk yıkama hizmetimiz kısaca şöyle gerçekleşmektedir.

Telefon veya mail yolu ile bizimle irtibata geçmeniz halinde işin tanımı koltuk takımı yada çekyat kanepe sandalye vb. işlerinizin ne olduğu tesbit edilip yapılacak uygulama belirlenir. Fiyat ve yapılacak gün belirlendikten sonra ekiplerimiz belirtilen gün ve saatte evinizde yada işyerinizde olur.

Akar temizlik şirketinin personeli tarafından, koltuklarınızın makina sistemi ve kumaşa özel kimyasallar özel koltuk yıkama vakumlama makinası ile temizliği yapılıp teslimi sağlanır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

1 Yorum

  1. 1 yıllık depoda beklettiğim koltuklarım felaket haldeydi atmayı düşünürken arkadaşımın tavsiyesi ile Akar temizlikten koltuk yıkama hizmeti aldım işlem bittikten sonra koltuklarım eski temiz ve güzel haline dönünce sevincimi anlatamam akar temizlik bu işi biliyor hanımlar koltuk yıkama dedimmi akar temizlik derim deneyin bence memnun kalacaksınız

YORUM YAZ