Dış Cephe Cam Temizliği

3

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe cam temizliği hizmetimiz şirketimizin özellikle yaz aylarında çok rağbet gören hizmetlerinden olup ülkemizin bir çok bölgesinde bu hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Dış cephe temizliği yüksek risk içeren iş kolları arasında olup bu işleri konusunda uzman ekiplerin yapıyor olması önem arz eder.

Günümüzde giydirme cephe diye adlandırdığımız plaza türü binaların sayılarının hızla artış göstermesi sonucu bu iş koluna olan talebi günden güne artırmış olup bu sebeple bu hizmetleri yapan firmaların sayısı,da  o sıklıkta artış göstermiştir.

Bu iş gibi yüksek risk içeren bir iş kolunda bu işleri yapan firmaların artış göstermesi her ne kadar rekabeti artırmış olsa,da kaliteyi yükseltmemiş lakin merdiven altı firma sayısını hızla yükseltmiştir kalitenin bu denli düşmesi fiyatların yerlerde olması bir çok firmanın güvenlik önlemlerini göz ardı etmesine takiben iş kazalarının oluşmasına sebep olmuştur .

Bu şartlar altında dahi Akar temizlik şirketi ne kaliteden nede iş güvenliğinden ödün vermeden çalışmalarına kendi gelişimini yükselterek çalışmalarına devam etmektedir.

Dış cephe cam temizliği nasıl yapılır

Dış cephe cam temizliği yapılacak olan alan ziyaret edilerek yapılacak işlerin listesi çıkartılır iş güvenliği için alınması gereken önlemler belirlenir temizlik yapılacak yüzeyin durumu ve kullanılacak kimyasallar belirlenip kirlilik derecesi  yüzeye nasıl bir uygulama yapılacağı konusunda siz değerli müşterilerimize bilgilendirme yapılıp en uygun fiyat teklifi belirlenip sizlerin takdirine sunulur.

Bu teklifi kabul etmeniz halinde iki taraf içinde uygun bir tarihte randevu alınır anlaşılan tarih ve saatte şirket personellerimiz vinç,platform gibi binanızda nasıl bir araç ile çalışma olacak ise tüm ekip ve ekipmanları ile randevu saatinde tüm iş güvenliği tedbirlerini gözden geçirerek  binanızın temizlik işlemlerine başlarlar tüm bu çalışmalar esnasında an be an binanızın temizliği fotoğraflanıp sizlere eski hali yeni hali arasındaki tüm farklılıklar bir bir kayıt altına alınır.

İşin teslimi

Dış cephe temizlik işlerinin bitimi sonucunda sizlere binanızın temizliğini nasıl bulduğunuz beğenmediğiniz alanların olup olmadığı gördüğünüz tüm eksik ve aksaklıkların neler olduğu konusunda fikriniz alınır düzeltilebilecek eksik ve aksaklıklar derhal telafi edilir sizlerin memnuniyetiniz bizler için en önemli konudur .

dış cephe cam temizliği  

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

3 yorum

  1. Emrullah Kara Tepe »

    Şirketimizin dış cephe cam temizlik işlerini ilk bahar ve son bahar olmak üzere yılda iki defa akar temizlik şirketine yaptırmaktayım her zaman personeli güler yüzlü becerikli ve çalışkan çocuklar olması işlerini son derece iyi yapmaları her daim tercih sebeplerimden olmuştur sizlerinde bu tür bir hizmet alımına ihtiyacınız olur ise gönül rahatlığı ile akar temizlik firmasını tercih edebilirsiniz…

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp