Buhar Makinası İle Temizlik

0

Buhar Makinası ile Temizlik

Buhar makinasi ile temizlik son yılların en çok tercih edilen temizlik yöntemlerinden biridir. Özellikle temizliği zor alanlarda buhar makinesi kullanmaktayız.

İnşaat ve tadilat yapılan yerlerde boya ve kireç artıklarının çıkarılması ve dezenfekte edilmesi için buhar makinesiyle yüksek ısıda temizlik yapılmalıdır,

Halı, fayans, mermer, parke gibi yerlerde, yüzeye zarar verecek kimyasallar kullanmadan, 4-6 bar basınç ve 150 derece buharla temizlik yapılmaktadır.

Buhar makinesi ile temizlik yaparsanız 

Temizlik teknolojisinin son ürünlerinden buhar makinesi temizlikte hem şirket hem de müşteri için büyük avantajlar sağlamaktadır.

Normal temizlik yöntemleri ile ulaşılması zor olan veya uzun zamandır temizlenmediği için çok fazla kirli hale gelen yüzeyler bulunabilmektedir. Özellikle kalorifer peteklerinin iç kısımları ulaşılması zor olduğundan dolayı temizlenemeyebilmektedir. Mutfaklarda bulunan aspiratör ya da davlumbazların üst kısımları da aynı şekilde çok detaylı temizlenemeyebilmektedir.

Buhar makinası tam da bu aşamada devreye girmektedir. Endüstriyel tip buhar makinası kullanan firmamız detaylı olarak hijyenik bir temizlik yapmaktadır. Temizlik Şirketleri arasında en tecrübeli firma olmamızın verdiği avantajı en iyi şekilde kullanabilmekteyiz.

Firmamız buharlı temizlik makinasını istenildiği takdirde getirmektedir. Ortalama 155 derecede bulunan buharı yüksek teknoloji ile püskürterek en iyi verimi almanıza yardımcı olmaktadır.

Buhar Makinası ile Temizlik Hizmeti Nerelerde Kullanılır ?

  • Kalorifer peteklerinin iç temizliğinde,
  • Havalandırma kanallarının temizliğinde,
  • Aspiratör ve davlumbazların detaylı temizliğinde,
  • Mutfaklardaki erişmesi zor alanların yağ ve kirden arındırılmasında,
  • Zemin döşemelerinin derz artıklarından arındırılmasında,
  • Fayans ve kale bodurların aralarının temizlenip parlatılmasında,
  • Koltuk ve halıların çeşitli bakteri ve mikroplardan arındırılmasında kullanılmaktadır.

Bazı müşterilerimizin sorduğu bir sorunun cevabını da buradan vermeliyiz.

Müşterimiz buharlı temizlik makinasını kullandığını ve çok fazla verim alamadığını söylemekte. Temizlik işlemin bize yaptırdığında aynı şekilde hayal kırıklığına uğrar mıyım diye sormakta.

Değerli müşterilerimiz; Akar Temizlik 15 Yıldan beridir temizlik sektöründe hizmet veren kurumsal bir temizlik firması ve şirketidir.

Firmamızda kullanılan tüm ürünler ileri düzey ve endüstriyel tip ürünlerdir. Özellikle buhar makinası hizmetini piyasada ev eşyası olarak satılan ürünlerle karıştırmayınız. Kullandığımız ürün yüksek kalitede ve yeterli düzeyde buhar püskürten özellikle ev temizliği konusunda tüm ihtiyaçlarınıza yetecek kalitede bir üründür.

NOT : Buhar Makinası ile Temizlik Hizmeti Almak İsterseniz Bizimle İrtibata Geçtiğinizde Farkı Görebileceksiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,75. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

YORUM YAZ

Hemen Ara
Whatsapp